Підзаголовок: Ця книга змінить ваш погляд на бізнес
Книга розкриває всі важливі для бізнесу питання: від заснування старт-апу до організаційної структури та корпоративної культури зрілої організації. Написана засновниками компанії 37 Signals, які діляться власним досвідом побудови успішного проекту, та згодом бізнесу, розбиваючи ключові стереотипи побудови компанії. Написано легко, у формі коротких заміток на 91 запитання 11-ти тем.
Книга буде цікавою власникам бізнесу, засновникам як великого, так малого і середнього бізнесу, управлінцям, топ-менеджерам, керівникам команд, маркетологам та стратегам.
У книзі про компанії/бренди: 37Signals, Basecamp, Highrise, Backpack, Campfire, Ta-da List, Writeboard, Ruby on Rails – всі продукти компанії 37Signals
Декілька цитат:
- Реальне значення має досвід успіху бізнесу, натомість досвід поразки нічого не означає.
- Ігноруйте «наші реалії»
- Планування – це спроба вгадування
- Значення має тільки те, що ви робите, а не те, що ви говорите або що плануєте
- Чудовий бізнес не просто пропонує продукти або послуги, він має власну точку зору.
- Ліпше менше, та краще
- У вас обмежений час, ресурси, людські можливості та здатність до концентрації. Навіть щось одне зробити добре доволі складно. Хочете зробити добре десять речей одночасно? Забудьте про це.
- Деталі важать багато. Та занадто раннє захоплення деталями призводить до суперечок, зайвих зустрічей та затримок. Тож варто до пори до часу ігнорувати деталі. Спершу побудуйте надійний фундамент, а згодом уже будете турбуватися щодо нюансів
- Припиніть уявляти те, що буде працювати, – з’ясовуйте це на практиці
- Коли ваш мозок не мусить перемикатися між різними завданнями, ви здатні виконати великий обсяг роботи.
- Наради – токсичні
- Відмовляти собі у сні – погана ідея. Є люди, котрі сприймають свою відмову від нормального сну з мазохістським почуттям гордості. Проте, у недосипання є серйозні негативні наслідки – упертість, утрата креативності, низький моральний дух, дратівливість.
- Дуже погано, якщо ви не можете дозволити собі прямо комусь сказати, що він облажався. У колективі, де всі надто стурбовані тим, аби нікого не образити, немає місця одержимості спільною справою, ентузіазмові та запалу.
- Не відгороджуйте працівників, які парцюють «в тилу» від зворотного зв’язку з клієнтами. Ніхто не має бути захищений від прямої критики.
- Чудове середовище – це середовище, де виявляють повагу до людей, які виконують роботу, і до того, наскільки добре вони її виконують.
- Якщо ви хочете, щоб щось було зроблено, доручіть виконання найбільш зайнятій людині. Вам потрібні зайняті люди. Люди, які мають життя поза роботою. Люди, які мають багато різних справ та турбот. Не треба чекати, що робота заповнить все життя людини – принаймі якщо ви хочете працювати із цією людиною досить довгий час.
Якість тексту: Легко, доступно, по суті, якісний український переклад + ілюстрації до ключових розділів
Кількість сторінок: 176
А перечитати? – варта того, щоб повертатись до неї час від часу.
Оцінка: 5/5
№2018: 17/75
Наступна: Річард Бренсон – Під три чорти турботи! Нумо до роботи!
Напишіть відгук